O NÁS

Jsme cestovní agentura, která působí na českém trhu od roku 2016 !

ROZHODUJETE SE, ZDA JET NA DOVOLENOU S BLUE-STYLE, EXIM TOURS, VICTORIA CK ČI JINOU CESTOVNÍ KANCELÁŘÍ?

Nevíte přesně, kterou destinaci zvolit, nebo naopak, máte již zcela jasnou představu, jen potřebujete někoho, s kým vše můžete probrat, kdo vám vše pomůže zrealizovat?

NABÍZÍME VÁM NAŠE SLUŽBY – a to zcela ZDARMA.

Zkušenosti jsem nabyl více než patnáctiletou praxí v cestování, procestoval jsem řadu míst a rozhodl jsem se těm z vás, kteří o to budete stát, radit, jak a kde nejlépe strávit vaši dovolenou, usnadnit vám realizaci vašich plánů. S touto myšlenkou vznikla cestovní agentura Amazing Travel. A mám tím na mysli především to, abyste za touto cestovní agenturou nehledali jen bezejmennou organizaci, ale konkrétní lidi, kteří jsou tu pro vás a které se nemusíte obávat oslovit.

Nejprve bych vám rád vysvětlil, jak taková cestovní agentura funguje.

Zjednodušeně se dá říci, že na základě obchodních smluv s jednotlivými cestovními kancelářemi , např. Blue-Style, Eximem..) jsem se stal jejich externím "zaměstnancem", někým, komu posílají svou nabídku. Tu potom cestovní agentura Amazing Travel vyhodnocuje, porovnává různé možnosti a nabízí svým klientům dle jejich inividuálního přání. A to tzv. „na klíč“ – od výběru zájezdu až po jeho realizaci, včetně pojištění, letenek a veškerých dalších poplatků, pokud jsou nutné. Na zájezd samotný tedy nejedete s agenturou Amazing Travel, ale s cestovní kanceláří, od které si v konečné fázi prostřednictvím agentury zájezd koupíte. Cestovní agentura přispěje svými zkušenostmi, pomůže vám s výběrem dle vašich požadavků a zajistí všechny potřebné formality. Vše se děje elektronicky, nemusíte nikam chodit či jezdit. Zjednodušeně řečeno, vaší jedinou povinností je dostavit se včas na místo odjezdu/odletu.

Agentura je tu od toho, aby zodpověděla vaše dotazy a abyste s výběrem, organizací a přípravou zájezdu měli pokud možno co nejméně starostí. Vše se děje pro vás zdarma, cestovní agentura je za svou práci placena cestovními kancelářemi, nikoli svými klienty. Takže se opravdu nemusíte obávat, že pokud naši agenturu oslovíte, bude to pro vás znamenat výdaj navíc.

A možná ještě informace pro vás, kteří již léta na dovolenou jezdí se svou oblíbenou cestovní kanceláří – i pro vás jsme tu. Jezdíte s Blue-Style? Jsme přece zástupci Blue-Style. Jezdíte s EXIMEM? Jsme tu i jako zástupci EXIM Tours atd.. Proto neváhejte vznášet svoje požadavky, zajistíme vám pobyty ve vašich oblíbených hotelech či letoviscích, pohlídáme atraktivní LastMinute, a to při zachování všech vašich bonusů a klientských slev. Vždyť v konečné fázi budete cestovat s tou vaší oblíbenou cestovní kanceláří.

Neslibujeme zázraky, ale v rámci možností, které jsou nám dány, zprostředkujeme svým klientům ty nejlepší služby od zavedených a léty prověřených cestovních kanceláří, hotelů, pojišťoven a dopravců.